UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prezes jak zawsze myśli o przyszłości. Trzeba to przetrwać. Ciekawe jak zachowają się piłkarze i trenerzy w momencie jak nie pracują w taki sposób jak zakład kontrakt. Ciekawe czy coś pomogą i zajdą z kontraktów.