UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@mama112 - Pracownicy obsługi jak pomoce, woźne, dozorcy, konserwatorzy, sprzątaczki itd w większości szkół pracują za najniższą krajową. Jedyny dodatek za prace to stażowe w maksymalnej wysokości 20%. Wniosek to za przestój nie z własnej przyczyny, a groźnej epidemii ich wynagrodzenie to 2600 zł brutto ale zminimalizowane ryzyko zarażenia wirusem. Co innego pracownicy administracji i kierownictwa, którzy nie zarabiają najniższej krajowej i w ich przypadku za postoju otrzymają znacznie okrojone wynagrodzenie.
zorientowana