UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To tramwajarz nie wie czym jedzie i ile potrzeba na zatrzymanie takiego skladu?Moze jakis niepelnosprytnych umyslowo zatrudniaja?Moze policja pomierzy predkosc tramwajow?Czy ich nie obowiazuje ograniczenie predkosci i moga pedzic ile fabryka dala?
Bbbbbbb