UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ślepi tylko włącza im się Pan i władca drogi. Jakiś czas temu na tym niby rondzie obok ogrodów i biedronki zatrzymałem się przed torami by puścić Bimbaj a za mną młoda szlachcianka w srebrnym clio trombila na mnie żebym ruszył. Armagedon dziękuję dobranoc.

Maxdamage