UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciocia mieszkająca w Warszawie mówiła mi, że u nich, z uwagi na zmniejszenie liczby kursów komunikacji miejskiej, termin korztstania z marcowych biletów miesiecznych zpsrsnie przedłużony o taki sam czas na kwiecień. Tylko u nas wykorzystuje się sytuację, a o klienta ZKM nie dba. Proszę uprzejmie Redakcje o Poruszrnie tego tematu w ZKM.