UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak dla mnie to każdy pracownik jeśli chce powinien iść na urlop, tylko bezpłatny. Zdecydowana większość pracowników w zakładach produkcyjnych i usługowych pracuje. Problem w tym że z uwagi na postępujący gwałtowny spadek przychodów który już przekracza 50%, niedługo w mniejszych firmach nie będzie czym płacić wynagrodzeń. I nie wierzę że to sią zmieni w okresie najbliższych trzech miesięcy. To może jeszcze długo potrwać, stąd prognozy że w najbliższym czasie około 3 miliony ludzi może stracić prace.