UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nareszcie mądre posunięcie! Sytuacja jest naprawdę poważna i tego wirusa nie można bagatelizować, a jak widać w komentarzach nie każdy to rozumie. No cóż idioci zawsze się znajdą. Uważam, że wszystkie urzędy powinny być nieczynne dla petentów, może w końcu dyrekcja ZUS weźmie też dobry przykład i w tym czasie przestanie przyjmować tych którzy powinni być w domowej kwarantannie, a mają czas wolny i postanowili załatwić zaległe sprawy. Pracownicy ZUS nie dajcie się wykorzystywać!

jaru