UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wojnę rozpoczęliśmy zajmując Zaolzie, razem gdy Adolf zajmował Czechy. Zajął bez wystrzału 500 samolotów i 1500 czołgów i wozów panc. którymi potem najechał też na Polskę. Wujek był napisany w cudzysłowie, co nie jest kontekstem, a amen to łacinie koniec. Trzeba czytać różne oceny faktów historii, mimo że większość naszej historii to skutki fatalnych rządów od kilkuset lat. Pozdrawiam. @ Amen