UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta kamienica to nic ciekawego, na pewno nie będzie ozdobą Starówki - zwyczjny blok bez charakteru.... no ale konserwatorowi zabytków takie kamienice nie przeszkadzają - to wielbiciel szarości co udowadnia od dawna :(; (:(

Elka