UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Kaczor - A jeszcze w temacie azbestu. .. Swego czasu głośna była sprawa naszych rodaków, którzy nie patrząc na zagrożenia, widząc tylko $$$, najęli sie do do uprzątania gruzowiska po zawalonych TT W NY. W ciągu kilku lat większość z nich zmarło na raka. Azbest - dokładniej jego pyłki. Dopóki wieże stały azbest użyty do ich budowy nikomu nie przeszkadzał
30 lat w wykopie