UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czemu oszukujecie ludzi woda z Szop i wdociagu żuławskiego płynie rurami azbestowymi o średnicy 120cm sam je układałem można to zauważyć przez łąki z Szop widać nasyp jak kolejowy w nim właśnie jest ta rura nie mogliśmy jej głębiej schować bo teren podmokły to ta zdrowa woda z azbestem który jest systematycznie rozpuszczany. Projektant tego rurociągu apelował do władz miasta już kupę lat temu pisząc że nie będzie mógł spokojnie umrzeć dopóki te rury nie zostana wycofane ale to był apel bez odzewu także smacznego woda z azbestem na zdrowie
Kaczor