UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jedno jest pewne centralne wysypisko śmieci jest usytuowane pod oknami mieszkań bloku usytuowanego przy ul Szkolnej. Wysypisko zaopatrują mieszkańcy i przedsiębiorcy ulic: Giermków, Hetmańskiej, Leszno, Janowskiej, Tysiąclecia ale co jest paradoksem nie ul. Szkolnej. Mieszkańcy ulicy Szkolnej mają swoją zadbaną i uporządkowaną OBUDOWĘ NA ŚMIECI usytuowaną przy ul. Giermków. take to mamy CENTRUM
mieszkaniec centrum