UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I jaki problem? Chciałeś potoczyć oponkę ale nie udało się czy jak?... Z moich obserwacji to tylko bałagan w wydawaniu medali. Dla Dzieci były ok, dla OCR już nie dla wszystkich...czekolady dla dzieci w pierwszym biegu w OCR dzieci już nie dostały...ale kit z tym. Ważne że było błotko a brudne dzieci to szczęśliwe dzieci :) Następny bieg myślę że będzie bardziej doprecyzowany...zawsze można wziąść opłaty startowe od dzieci też aby każdy otrzymał medal.