UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Świetna organizacja, dobre prowadzenie Rafał. Piękna pogoda, piękne Panie. A trasa, po nocnych opadach, godna przebiegnięcia do. .mety. Ooo. .łatwo nie było. Pozdrawiam elblążan, a zwłaszcza Panie elblążanki. Dzięki, którym miedzy innymi wiemy co gdzie w domu "zgubimy "i że kolor seledynowy to nie. .. pistacjowy. : )

pampi-ZAWADA