UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuje wygranej. GKS tez mial swoje okazje z ktorych moglo cos wpasc. Brawo dla Olimpii ze sie nie bala. Jak widac czy to Widzew, czy GKS, Olimpia nie peka. I chyba lubimy grac z dobrymi druzynami. Wtedy sie bardziej spinamy :)Gorzej o motywacje ze slabszymi druzynami kiedy poprostu trzeba wygrac. Cos czuje ze przy takiej grze prezes szybciutko wysle informacje do zwiazku ze nie ma i nie bedzie podgrzewanej plyty, wiec nawet nas do barazow nie dopuszcza.

PPV