UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Spokojnie - bezpośredni awans nam nie grozi, a baraże polecę przegrać, abym nie musiał szukać nowych sponsorów a mój idol wróbel nie musiał zwiększać dotacji na OE, bo celem jest tylko trwanie klubu na peryferiach poważnej piłki oraz trwanie układu w mieście, żeby wszyscy byli zadowoleni
To ja prałat