UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Telewizor wyrzucilem z domu,gdy Platforma dostala sie do wladzy,to byl chyba 2008r I nie mam do dzis,tylko radio I internet,mam nadzieje,ze troche mniej mnie media oglupiaja,niewaznie czy to TV publiczna,czy TV komercyjna typu TVN I powiem CI ze podobnie jak Tobie zyje mi sie lzej I o to chyba chodzi.
Zbyszek 1