UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W mojej ocenie wszystko już postanowiono. Rada Miasta bierze na klatę i wybiera EKO / i tak RM nie poniesie za taki wybór żadnej odpowiedzialności/ Prezydent będzie miał argument, że chciał budować ale nie może a PO ma wiceprezydenta. Wszyscy socjaliści w tragicznym wydaniu i ci budżetowi, i ci ze Skarbu Państwa będą zadowoleni a lud miłujący socjalizm wróg wszelkiej prywatyzacji będzie szczęśliwy, że ciepło będzie. Można trwać dalej. Chciałbym się mylić i zobaczyć jak Miasto te bajkowe kontenery buduje. W bajce to może i pobudują ale nie w realu. Zobaczymy niebawem. Czerwony