UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkaniec z Wiejskiej - Błędne założenie EPEC dostanie każdy kredyt ponieważ posiada owe 200 km instalacji w majątku własnym i przyszłe dochody z sprzedaży w biznesplanie. Żaden rozsądny bank nie puści takiego klienta bo to kilkadziesiąt tysięcy premii dla bankiera. Oferenci z kraju i pewnie paru z zagranicy ustawią się w kolejce. Jeśli Energa nie podpisze umowy z zapisanym mechanizmem cenowym to albo zbankrutuje z braku odbiorcy ciepła albo będzie produkowała najdroższą energię elektryczną w Polsce. Dla nich Miasto jest jednym potencjalnym odbiorcą ciepła jako odpadu z turbin elektroenergetycznych. Energa albo podpisze umowę z mechanizmem wyceny albo wszystko będzie doliczała do ceny produkcji energii elektrycznej. Jeszcze coś ?

MariuszLewandowski-Fc