UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu. Nie odpowiedział Pan na zadane pytanie. Nikt czyli też Energą nie podpisze umowy na warunkach jakie Pan zaproponował. A powtórzę warunki jakie zostały przedstawione w pytaniu pozostają. Pytanie brzmi Co Pan w takiej sytuacji zaproponuje. Krótko, który wariant ???. ???

Mieszkaniec z Wiejskiej