UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie chcę dobijać, ale otrzymałem odpowiedź od P. Prezydenta?, podpisaną przez dyr. Depart. Gospodarki Komunalnej, opracowaną przez Referat Nadzoru Właścicielskiego- dotycz. roku w wykonaniu EPEC-u. To bestseller ciepłownictwa elbląskiego. Przy każdym moim zapytaniu :"nie posiadamy danych za wskazany okres". Organ P. Prezydenta, to chyba i P. Prezydent, nie wiedzą: jaka jest cena jednoskładnikowa ciepła, jakie są względne i bezwzględne straty ciepła procentowo i w przeliczeniu na środki, w jakiej wysokości wlicza się je w taryfy, ile na sponsoringi, ile wydano na Termis Operation i jak obniżył on straty ciepła, jakie firmy zewnętrzne obsługują EPEC. Wiedzą tylko, że wynik finansowy Firmy za 2019 to :204.177,72.Ja wiem, że na darowizny poszło co najmniej dwa razy tyle. Wiedzą, że nagrody jubileuszowe oraz nagrody i premie uznaniowe to: 1.115.783."Założenia do planu zaopatrzenie w ciepło. .. ", które tkwią gdzieś w podziemiu- to 27 750 brutto. I to ta firma ma budować, podpisywać czy coś jeszcze ? Szerzej o "modelach"i innych będzie. Przecież po półgroteskowej sesji przed nami komisje RM. Pozdrawiam.

Ryszard Klim