UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"A za jakiś czas władza będzie wynajmować mieszkańców, żeby było kim porządzić, bo rozsądni elblążanie uciekną w końcu z tego miasta. Tak jak wielu młodych już to zrobiło. "NIC dodać NIC ująć. Kolejny mądry, rzeczowy felieton z trafnym podsumowaniem. Niestety bardzo smutnym, ale oczywistym. Pozdrawiam elblążan i Panią Marię.

pampi-ZAWADA