UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"A za jakiś czas władza będzie wynajmować mieszkańców, żeby było kim porządzić, bo rozsądni elblążanie uciekną w końcu z tego miasta. Tak jak wielu młodych już to zrobiło. "NIC dodać NIC ująć. Kolejny mądry, rzeczowy felieton z trafnym podsumowaniem. Niestety bardzo smutnym, ale oczywistym. Pozdrawiam elblążan i Panią Marię.
pampi-ZAWADA