UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na umowę nie ma co liczyć oni sortuj się spółkami. Mieszkańcy Elbląga mogliby instalować panele słonecznej piecyki gazowe. Po co nam utrzymywanie epec eko oni liczą z nas zyski a i tak wiecznie im mało. Klimat się zmienia możemy być miastem ekologicznym własnym zaangażowaniem