UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo to byla nadzwyczajna klapa i wstyd, sesja obnażyla totalny brak wiedzy rady w temacie ciepła, Epec szkoda słów, jakas dukająca bez zrozumienia Pani i błysk Wawryna jako przedstawiciela Energii i nadal cisza,