UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli nie ma w tym mieście, a nie ma, ludzi którzy rozumieją jak rozwijać sieć tramwajową, gdzie i za ile kupować tramwaje, dbać o utrzymanie torowisk i przystanków, to po co nam ten ból ? Tylko, że spólki komunalnej autobusowej która ogarnęła by miasto też nie ma, jest tylko to coś - ZKM.