UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
A ja bym zrobił dokładnie odwrotnie, pozbył się całkowicie komunikacji tramwajowej, sprzedał cały jej majątek, zdemontował szyny w całym mieście, i właśnie postawiłbym na autobusy dlaczego? Ponieważ tramwaje w większości to zużyty złom, ile by nie inwestować to studnia bez dna, po za tym domy się od nich trzęsą, to na pewno jakiś wpływ na to ma. Wymienię tylko Odzieżową, 1 Maja tam budynki aż "podskakują "szczególnie jak przejedzie taka 30 tonowa PESA, albo te niemieckie Duewagi. Ja bym po prostu to zlikwidował 120 lat tramwajów w Elblągu nam w zupełności wystarczy, Elbląg to nie metropolia, że muszą tu jeździć autobusy i tramwaje, wszystko obsłużyłyby same autobusy miejskie, a są zupełnie cichsze. Za te pieniądze, które się marnuje utrzymując TE można by kupić nowe autobusy, zbudować drugą zajezdnię. O i tak bym to właśnie widział.
O tym trzeba rozmawiać.