UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czy ktokolwiek zastanawiał się, jak wyglądały ostatnie lata jego życia i gdzie byli Ci co brali udział w pogrzebie. Czy ktokolwiek z zebranych podczas pogrzebu, zdaje sobie sprawę co wówczas duszy zmarłej jest potrzebne. Tak uważam że dokonał wiele i to pamiętajmy, a jeżeli mamy uwagi to starajmy się ich nie powielać. Każdy czyn dobry powinien być nagradzany. Zostawmy czy wierzył czy nie. Wielu wierzy nazywa się chrześcijanami, i co?????