UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Henryku Pan sam widzi jacy są elblążanie w komentarzach...Tym bardziej to co Pan zrobił na rzecz i dobra miasta należy się Panu dozgonna wdzięczność za sam fakt że Panu się chciało...bo ja za Chiny nawet gdybym był najlepszy z najlepszych ekonomistów i menadzerów po prostu omijałbym ten elbląski marazm i malkontenctwo szerokim łukiem.Spoczywaj w spokoju dobry i źyczliwy kochający Elbląg gospodarzu.
Elbląski patriota