UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GUS i Jamaleg-oto dokonania p. rezydenta Słoniny-budowa Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej, Ratusza Staromiejskiego, Parku Technologicznego, Hospicjum Elbląskiego, Zakładu Utylizacji Odpadów, gruntowna przebudowa drogi wojewódzkiej nr 500-biegnacej przez Elbląg, Osiedle TBS przy ul. Nowodworskiej, inicjatywa tworzenia nowoczesnej mapy geodezyjnej Elblaga. O nowych chodnikach, wymianie sieci kanalizacyjno-wodociągowej też należy pamiętać. Czy te dokonania wystarczą na Panow uznanie? Jeśli nie, to ciekawa jestem Panów dokonań na rzecz miasta.

babunia