UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdzie ci rowy zasypują? Coś kręcisz. Rowy to zasypują jak scalają działki, ale zaraz potem kopią w innym miejscu, bo jest taki program scalania działek z UE. Pola to są zalewane z rzek, bo bobry napuszczone tutaj kilkanaście lat temu niszczą wały, kopią w tych wałach wielkie dziury i doły. Niedawno koło Elbląga bobry podkopały dziurę pod drogą do rowy z drugiej strony drogi.