UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ulala - No właśnie, każdy płaci, a nie tylko rolnicy jak ten wyżej napisał, bo korzyść z melioracji ma każdy. Tak samo u nas każdy ma korzyść z melioracji, bo ona chroni go przed powodzią, a w razie potrzeby przed suszą. Nie tylko rolników, ale i wszystkich Polaków.