UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nazwa Krolestwo Niderlandow byla od zawsze tylko mowiono Holandia-od teraz aby nazwa Holandia nie kojarzyla sie z red district i coffeshop dla turystow i reszty swiata oficjalnie w NL uzywa sie slowa Niderlandy.Dla osob w Polsce i reszty nazwa Holandia zostanie na zawsze-wiec kraj nie zmienil nazwy! Co do ryb-mozesz lowic na kanalach ktore przylegaja do pola-tylko nie mozesz wchodzic na pole wiatraka. Raz w roku kazda rodzina zameldowana w NL otrzymuje list z BSGR z wysokoscia podatku za dany rok ktory jest przeznaczany na melioracje i obsluge wod opadowych w NL,wiec kazdy kto tu mieszka legalnie-a nie pracuje przez agencje pracy jak szczur-placi ale tez widzi tego efekty.

ulala