UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za komuny kosili swoje rowy przy swoim polu i nic nie mówili. Teraz płacą za krowę za świnię za pole za łąki. Jeszcze mało. Opamiętajcie się i dbajcie o to co do was należy. Dla czego dbałeś o wszystko za Gomółki mieszkając w lepiance lub po niemieckim domu. Fajnie macie ładne domy, obory, samochody, ale nie żądajcie żeby państwo kosiło i dbało o rowy przy waszych polach. Jak trochę zaleje pola z waszej winy to biegiem po odszkodowanie a jak strajk to drogach ciągniki po 400tys zł. Z jakich układów macie po 300 --500h ziemi. Kupiliście czy zapłaciliście z dopłat unijnych. Na rynek nie przyjeżdżacie, nie opłaca się. Lepszy handlarz pośrednik. Jemu jajko za 40 gr. handlarz na rynku 1 zł. W mieście też ludzie umieją liczyć.

zb