UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech Ci pseudoekolodzy przeniosą swój protest do Kalingradu. Tam od lat rządzący Włodarze miasta z ramienia W. Putina wylewają fekalia do Zalewu, na którym to niby, im tak zależy. Ruski mają na wszystko pieniądze tylko nie na to, co trzeba. Brak oczyszczalni ścieków w tak dużym mieście świadczy o ich miłości do ekologi. Jak ci nasi pseudoekologdzy wytrzymają tam miesiącz protestami, to wtedy zrobimy zbiórkę na namioty i wyżywienie dla nich i niech protestują.

kolejny elblążanin