UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech Ci pseudoekolodzy przeniosą swój protest do Kalingradu. Tam od lat rządzący Włodarze miasta z ramienia W. Putina wylewają fekalia do Zalewu, na którym to niby, im tak zależy. Ruski mają na wszystko pieniądze tylko nie na to, co trzeba. Brak oczyszczalni ścieków w tak dużym mieście świadczy o ich miłości do ekologi. Jak ci nasi pseudoekologdzy wytrzymają tam miesiącz protestami, to wtedy zrobimy zbiórkę na namioty i wyżywienie dla nich i niech protestują.
kolejny elblążanin