UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przestań robić i będziesz miał to samo. Szpiegu i nieudaczniku. Widocznie wiedzą jak zarobić nie łamiąc prawa, to ich sprawa. Skoro wiesz że nie robią to ty też nie pracujesz bo skąd o tym wiesz, ciężko pracujesz. .