UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Piort4 dokładnie masz rację, inaczej by mu woda stała na polu i miał same straty. Ktoś tu pisze jakieś głupoty, że rolnicy niszczą wały, przecież wały chronią ich pola przed zalaniem. A jak była powódź 2 lata temu, to rolnicy swoimi prywatnymi ciągnikami i ładowarkami pomagali wozić piach i worki z piachem do uszczelniania wałów.
Zen