UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W mieście jest podatek od odprowadzania wód z posesji, tak samo mogłyby być opłaty za wprowadzanie wody do prywatnych rowów na polach z posesji i ziem, które nie należą do rolnika, dlaczego niby rolnik ma kopać i dbać o rowy,a ktoś, kto nie jest nim nie musi dbać o rowy przy swojej posesji i czemu ma za darmo odprowadzać wody ze swojej posesji do prywatnego rowu?