UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To już twój problem, idź i zaprotestuj przeciwko temu. Jak ci się nie podoba. Z polem i łąką nigdy tak nie będzie, bo rolnicy nie będą pracować na za darmo na kogoś. Czasy pańszczyzny skończyły się w XIX wieku i tak z dobrej woli w zimę odśnieżają drogi własnym sprzętem i wyciągają z rowów samochody.