UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No a u nas należy do państwa, więc to państwo musi zadbać o meliorację. Po co niby rolnik miałby sam niszczyć wał, żeby mu pole zalało? Coś tu się nie zgadza. W Holandii jak są właścicielami wałów to tam też na nich wypasają zwierzynę i mają z tego korzyść sporą. nikt postronny bez ich zgody nie ma prawa tam chodzić i łowić tam ryb za darmo.