UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W mieszkaniu za ścianą mieszka dwoje młodych, zdrowych, dorosłych ludzi, z których jedna chyba nigdy nie pracowała (przynajmniej nie pamiętam, a mieszkamy obok siebie 20 lat). Może oni skoszą wały, zamiast żreć, remontować i bawić się za kasę z MOPSu, 500+ innych świadczeń? Nieskalani pracą po emerytury też pewnie łapska pierwsi będą wyciągać.