UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wróciłem z Holandii. Tak co kilka tygodni lata samolot i robi zdjęcia. Wał należy do rolnika pola. Za niekoszenie są wielkie kary. A przy zalaniach i powodziach nie wypłacają odszkodowań i zasiłków. Traktują to jako przyczynienie się do szkody. Tak są wychowani i nikomu do głowy nie przyjdzie się zastanawiać nad takimi sprawami. Osobna sprawa niszczenie wałów. Zobaczcie Kępiny Kępki, Bielnik II, co tam rolnicy a i wędkarze zrobili z wałów. Jeszcze im tylko brakuje, żebyście postawili tam przenośne toalety. A tu rozważania o koszeniu a tam w rowach i na wałach rosną ogromne drzewa.