UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda tych ludzi którzy wojnę przeżyli, a po niej przez nieodpowiedzialnych dowódców zmanipulowani rozpoczęli nierówną i bez szans walkę. Każdy mądry w tym czasie wiedział, że żaden Anders nie przyjedzie na białym koniu, a Zachód aby pozbyć się "polskiego problemu "zdecydował jaka ma być Polska i pod czyim wpływem. Mój wuj w obwodzie grodzieńskim AK, przed wkroczeniem Sowietów, rozwiązał duże zgrupowanie, wypłacił żołd i zakazał nierównej walki i nakazał powrót do domów. Cześć tym biednym ludziom !