UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A wczoraj był marsz, o którym nawet nie wspomnieliście. .. pytam dlaczego?! Tylko miejskie uroczystości obstawiacie, Redakcjo? A oddolne inicjatywy to trzeba zignorować? Rzetelne relacjonowanie rzeczywistości się kłania. Cześć i Chwała Bohaterom!!!

OE-LokalniPatrioci