UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że nigdzie nie ma pomysłu. Hasła prezesa typu jesteśmy otwarci na promocję, chęć współpracy to są za przeproszeniem frazesy. Tu potrzeba działania. Co chce osiągnąć i jak to zrobię. Nie wiem np byliśmy z piłkarzami w tyłu szkołach na lekcjach wg, byliśmy w C. H. Ogtody i piłkarze rozdawali podpisane ulotki o zbliżającym się meczu. Dogadanie się z knajpa gdzie lecą mecze np ligi mistrzów na wspólne oglądanie meczu z piłkarzami. Trzeba dbac o kibiców. Nie marudzić że miasto ma coraz mniej mieszkańców tylko walczmy o tych co są. Trzeba szukać rozwiązań.
Acides