UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie pisz głupot, ta kostka puchła i rozwalała się zaraz po otwarciu mostu, zanim zaczęły jeździć auta, ludzie zaraz zgłaszali że to bubel, i tak jak pisze fiki miki z UM na czele z Wróblewskim powinni z własnej kieszeni teraz bulić