UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Świetna prezentacja EKO która w punkt pokazuje kto tu jest drogi (przesył) bo skoro cena EKO jest liczona metodą uproszczoną z zasady jest cena optymalna dla naszego kraju a na wzrost lub spadek wpływa tylko mix paliwowy tak jak zostało to podkreślone w odpowiedziach na pytania radnych. Tym co się obliczenia nie zgadzają proponuje zaznajomić się bliżej z temat liczenia i prezentacji cen ciepła. Wg moich obliczeń dane są prawidłowe.
DonDonDon