UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ECO podało, że cena ciepła jest 41,9 a dystrybucji 20,8 zł/GJ. Ja mam fakturę z EPEC-u na 56,81 zł/GJ i 27,8 zł/GJ. Różnica kolosalna. I to dużo więcej niż VAT. Na ile wiarygodne są takie ekspertyzy???? Dlaczego równocześnie za pieniądze odbiorców są realizowane co najmniej 3 niezależne i nie na temat ekspertyzy zlecone przez miasto za pośrednictwem EPEC? 1-Założenia, 2-to co przedstawiono na sesji i 3-to co ma dofinansowywać fundacja? Czy w EPEC nie ma żadnego fachowca? Miasta realizują podobne inwestycje w formie zamówień publicznych. Czyli ceny i warunki są jawne.
entuzjasta