UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@district heating - Ma Pan rację. Jak się zlikwiduje sieć cieplną i EPEC, to straty się zmniejszą. I energii na pompowanie nie trzeba będzie kupować. Tylko jakie stołki przyszli Prezydenci i przyszli koalicjanci będą obsadzać?