UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najbardziej opłacalny był by zakup tych kontenerów ,a nie ich najem ,wyszło by najtaniej.No ,ale na zakup to trzeba mieć pieniądze czyli pozostaje najem ,który i tak do tych dwóch propozycji przebija cała stawkę. Kiedy coś najmujemy nie interesują nas koszty naprawy,obsługi technicznej tylko paliwo i wiooo
LPGwHolenderskimGazie