UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W mojej opinii to Radni wybiorą model EKO. To jest chyba przesądzone. Pasuje i EPEC-owi, i EKO, i Prezydentowi. Być może nawet Prezydent powie - chcieliśmy budować własne źródło ale Rada Miasta zdecydowała inaczej. Suweren wybrał. Jestem zdruzgotany tą decyzją. Zobaczymy niebawem jak to się potoczy. Zabawnie będzie jak wybiorą model EPEC. Czerwony